Epoxidové a polyuretánové liate podlahy

Epoxidové podlahy, ktoré realizujeme, sú úplne hladké a vytvárajú elegantné, hygienické, ľahko čistiteľné a trvanlivé podlahy, po ktorých je radosť chodiť. Aplikujeme ich ako finálnu vrstvu na už jestvujúce podklady.

 

Epoxidové a polyuretánové liate podlahy sú vďaka svojim vlastnostiam ideálne pre využitie v priemysle, potravinárstve alebo zdravotníctve. Výborne sa hodia aj do moderných interiérov a domácností, kde je možné vytvárať aj rôzne farebné prevedenia a kreatívne vzory.

Podlahy

v potravinárstve

V potravinárskom priemysle sa stretávame s najvyššmi požiadavkami na prevádzkové nároky a vlastnosti podlahy. Ide najmä o vysokú teplotnú, chemickú a mechanickú odolnosť, hygienickú nezávadnosť, a trvanlivosť podlahy, ktorá zaručí jej dlhoročné bezproblémové používanie.

Priemyselné podlahové systémy

Epoxidové a polyuretánové liate podlahy sú vďaka svojim vlastnostiam ideálne pre využitie v priemyselných halách, parkovacích domoch alebo nákupných centrách. Vďaka svojim funkčným vlastnostiam sú prakticky nezničiteľné, jednoduché na údržbu a zdravotne nezávadné.

Kreatívne podlahy

Kreatívne podlahy prinášajú nové riešenia z hľadiska použitých materiálov a estetického stvárnenia. Je možné vytvárať rôzne farebné vzory, ktoré sa skvelo hodia aj do moderných interiérov, kancelárií aj domácností. Podľa požiadaviek docielime naprklad vzhľad kameňa, mramoru alebo vytvoríme podlahu požadovanej farby. 

Kontaktujte nás

 

pre vypracovanie bezplatnej cenovej ponuky a stanovenie ideálneho termínu pre našu spoluprácu.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Bellpo s. r. o.

Martin Brůža, ml.

Email: bruza.martin@gmail.com

Tel.: +421 940 838 852

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

Bellpo s. r. o.

Mirka Nešpora 4886/59

080 01  Prešov

IČO: 51988313

DIČ: 2120854087

IČ DPH: SK2120854087

KONTAKTNÝ FORMULÁR

© 2019 bellpo - betónové, epoxidové a kreatívne podlahy